Apartmány

Apartmánový dům 85 nabízí nadstandartní ubytování ve třech apartmánech.

APARTMAN č.1  –  65 m2

Apartmán č. 1 se nachází v 1. nadzemním podlaží. Tvoří ho 2 ložnice, kdy každá ložnice má tři plnohodnotná lůžka,obývací pokoj se SAT TV, rozkládací pohovkou, plně vybavená kuchyně s chladničkou, el.sporákem, el.kávovarem, rychlovarnou konvicí a topinkovačem, koupelna s vanou a automatickou pračkou, samostatné WC a vstupní chodba. Ohřev teplé vody a topení je řešeno centrálně.

APARTMAN č.2  –  65 m2

 

Apartmán č. 2 se nachází v 2. nadzemním podlaží. Tvoří ho 2 ložnice, kdy každá ložnice má tři plnohodnotná lůžka, obývací pokoj se SAT TV a rozkládací pohovkou,plně vybavená kuchyně s chladničkou, el. sporákem, el. kávovarem, rychlovarnou konvicí a topinkovačem, koupelna s vanou a automatickou pračkou,samostatné WC a vstupní chodba. Ohřev teplé vody a topení je řešeno centrálně.

APARTMAN č.3  –  69 m2

Apartmán č. 3 se nachází ve 3 nadzemním podlaží, v podkroví domu. Tvoří ho 2 ložnice, kdy každá ložnice má tři plnohodnotná lůžka, obývací místnost se SAT TV a kuchyňským koutem. Kuchyňský kout je vybaven chladničkou, el. sporákem, topinkovačem, rychlovarnou konvicí a el. kávovarem. K apartmánu dále patří koupelna s WC a vstupní chodba. Ohřev teplé vody a topení je řešeno centrálně.  

Flags Widget powered by AB-WebLog.com.