Apartmány 85

Příznivci horských kol a pěší turistiky si přijdou na své především o letních prázdninách. Letní Rokytnice nad Jizerou Vám nabízí nepřeberné množství značených turistických tras, které Vás zavedou na vrcholky hor např. na Pramen Labe nebo na horskou chatu Dvoračky.

Rokytnice nad Jizerou » a její okolí Vám poskytne též ideální podmínky pro poznání krkonošské přírody jízdou na kolech po vyznačených cykloturistických trasách. Poloha Rokytnice nad Jizerou skýtá dobrou dostupnost do okolních lokalit, jako je např. Harrachov, Vysoké nad Jizerou, Paseky nad Jizerou a Kořenov.

Našim partnerem v ubytování v Rokytnici nad Jizerou je pension Horalka »

 Apartmány 85 » se nacházejí v horní části Rokytnice nad Jizerou při komunikaci spojující dolní náměstí s náměstím horním. Tato komunikace je celoročné udržována. V případě, že máte dobré zimní pneumatiky, nemusíte mít strach, že k nám nedojedete. Po celou dobu svého pobytu v našich apartmánech budete mít své vozidlo pod dohledem na udržovaném parkovišti přímo před domem a nehrozí vám poškození vozidla při odklízení sněhu z vozovky. Vzhledem k tomu, že apartmány jsou v centru Rokytnice nad Jizerou, nemáte nikam daleko. Můžete navštívit množství restaurací a barů v okolí, aniž byste se brodili sněhem. Dále můžete využít nedalekou tenisovou halu či bowling. K nejbližším vlekům dojdete pohodlně pěšky. V případě, že nemáte vlastní lyžařskou výzbroj, můžete využít služeb několika půjčoven lyží v okolí.
 

Ubytování v našich apartmánech ocení především rodiny s dětmi. Každý apartmán má dvě oddělené třílůžkové ložnice, kde najdou soukromí jak rodiče, tak jejich děti. Společný čas mohou trávit v obývacím pokoji se satelitní televizí. Plně vybavená kuchyň má kuchyňský sporák, mikrovlnou troubu, lednici s mrazákem, kávovar, topinkovač a rychlovarnou konvici. Samozřejmostí je nádobí pro 7 – 8 osob. Každý apartmán má sociální zařízení a v přízemí uzamykatelný box na lyže.

Po celodenním lyžování ocení návštěvníci hezké chvíle strávené ve vnitřním vyhřívaném bazénu. V případě, že nechcete být na horách sami, vezmete s sebou své přátele do dalších dvou apartmánů. V tomto případě je pro vás přichystána společenská místnost pro 22 osob vybavená satelitní televizí a barem. V letním období můžete večer posedět pod pergolou, kde můžete grilovat a udit maso. Své děti máte stále na dohled v dětském koutku. Stravovat se můžete i v restauraci, která je naproti apartmánům přes silnici.

 V případě, že Vás naše nabídka ubytování v apartmánech zaujala, přijeďte prožít příjemné a neopakovatelné zážitky. Spousta rekreantů se k nám velmi ráda vrací, poté co strávili zimní nebo letní dovolenou v našich apartmánech.

Flags Widget powered by AB-WebLog.com.